אודות
שאלות, עדכונים ועוד.
hp-i-info-icon

ד.וולפרט - משרד עורכי דין
להיות בידיים טובות

טלפון נייד: 054-6446177
משרד: 03-6398989
דוא”ל: dinaw.law@gmail.com
כתובת: רחוב החשמונאים 91 תל אביב

אודות

משרד עורכי דין ד.וולפרט הוקם על מנת לתת מענה אישי ומקצועי לכל לקוח. אנו מאמינים כי על הלקוח לקבל את מלוא המידע המקצועי בקשר להליך בו הוא מבקש להיות מיוצג, על מנת לקבל החלטות מושכלות שישרתו את מטרותיו.

אודות ד.וולפרט:

למשרדנו ידע נרחב והצלחה מוכחת בטיפול בכל סוגי האשרות לזרים, לרבות טיפול בהסדרת מעמד של בני זוג, בקשות הומניטאריות, אזרחות ישראלית, היתרי עבודה, מעמד עולה ועוד.
כמו כן צבר משרדנו נסיון רב בביטול ו/או שינוי החלטות משרד הפנים ע"י הגשת עררים פנימיים, ייצוג בעררים בבית הדין לעררים, והגשת ערעורים בבית המשפט לעניינים מינהליים.
לקוחותינו זוכים ליהנות מניסיון רב של מי שעוסק בייצוג מול משרד הפנים – ובכך בלבד.
אנו בקיאים בחוק ובפסיקה ומכירים היטב את המערכת, את נהליה ואת תקנותיה.
אנו פועלים למציאת הפתרון המהיר, היעיל והיצירתי ביותר לצרכי לקוחותינו. אנו לא מוותרים ולא חוששים להפוך כל אבן, וזאת המטרה להשיג את התוצאה המיטבית בזמן הקצר ביותר.
שפות: עברית, אנגלית, רוסית.

מדוע לבחור בנו?

מקצועיות וניסיון – לקוחותינו זוכים להנות מניסיון רב של מי שמכיר את המערכת מבפנים, את נהליה ואת תקנותיה. אנו פועלים למציאת הפתרון המהיר, היעיל והיצירתי ביותר לצרכי לקוחותינו. אנו לא מוותרים ולא חוששים להפוך כל אבן על מנת לסייע ללקוחותינו, והם יודעים ומרגישים זאת.

מגע אישי - אנו יודעים כי אין בעיה אחת דומה לאחרת, כך בדיוק אנו מתייחסים לכל תיק ולכל לקוח. דרך הפעולה והטיפול בכל תיק מותאמים ללקוח לנסיבותיו ולצרכיו. הטיפול נעשה באופן אישי, עם יחס קרוב ותומך של המשרד.

מחיר – משרדנו מעניק לכל לקוח הצעת מחיר אטרקטיבית, תחרותית, והוגנת. כל זאת משום שאנו בטוחים כי לאחר סיום הטיפול בתיק עדות לקוחותינו ותודתם הם והם בלבד יבנו את שמנו הטוב ואת קהל לקוחותינו בעתיד.

לפגישת ייעוץ לא מחייבת, פנה אלינו עוד היום   נייד: 054-6446177
או השאר פרטים